Cumartesi, 24 Haziran 2017 10:28

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Oy ver
(6 oy)

Saygıdeğer meslektaşlarımız, dostlarımız

2017 yılının Ramazan bayramını kutluyoruz;  Babaların,annelerin,Dedelerin, ninelerin büyüklerin  eli öpülecek…

Beklenenler gelirse mutluluktan, gelmezse burukluktan gözler yaşaracak yarın sabah…

Bayram evlat kokusudur, torun kokusudur, yaşlı ana-babanın, dedenin-ninenin fersiz gözlerindeki sevinç, iki damla yaştır bayram!

Çok zamandır görmediğimiz bir dostun telefondaki sağlıklı sesidir.

Sağlıkla uyanmışsak, sevdiklerimizden iyi haberler almışsak eğer, bayram demektir, daha ne olsun!

Karamsarlık yok, yaşam kırık testideki su gibi… İçsek de tükenecek yavaş yavaş, içmesek de! Biz, testideki su tükenmeden kana kana, dolu dolu içelim!

Bugün Bayram...

Haklı da, haksız da olsak, "bir yerde ben de yanlış yapmış olabilirim" diyerek kırgınlık yaşadıklarımızın gönlünü alsak?

Sevdiklerimizle son kez görüşüyormuşçasına sevdiğimizi söylesek... Sevdiklerimize sanki son bayramımız gibi sarılsak... Son bayram olmadığını kim garanti edebilir ki?

Gönül kırmasak, gönül yapsak!

Türk Silahlı Kuvvetlerinin kahraman, vefakar, cefakar, yiğit mensupları yineYurt dışında, ülkemizin kuş uçmaz kervan geçmez dağlarında,azgın denizlerinde   Sınırın sıfır noktasında gözü sınırımızda, ölümü gelen itlerin mescit duvarına pislemesini beklemekte… Eşlerin, anaların, babaların, çocukların gözü haberlerde, kulakları telefonda… Telefonun çalmasından hep korkulur böyle anlarda, ya kötü haber gelirse diye endişe edilir. Görevdeki babanın, eşin, oğulun buruk sesi varsa telefonda, derin bir “OHH!” çekilir… İşte o an bayramdır!

Özellikle görevdeki tüm Silahlı Kuvvetler Mensuplarının, gazilerimizin, şehit yakınlarının, emeklilerimizin ve ailelerinin bayramlarını içten dileklerle kutluyoruz.

E.ASB.SİTE VE ASSUBAY GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ 


Bu kategorideki diğerleri: « ASSUBAYLAR KOYUN DEĞİLDİR....

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yapabilir. Yorum yapmak için lütfen KAYIT olun veya GİRİŞ yapın...