Pazartesi, 21 Kasım 2016 15:10

TEMAD'IN KAPATILMASINI KİM İSTİYOR ?

Oy ver
(14 oy)

TEMAD’IN KAPATILMASINI ASIL İSTEYENLER ORTAYA ÇIKARILMALIDIR

 

Bazı sitelerde fotokopisi yayınlanan ve kim tarafından gönderildiği belli olmayan dilekçeyle, İstanbul Emekli Astsubaylar Derneğinin kapatılması için Milli Savunma Bakanlığına müracaat edildiği anlaşılmaktadır.

 

Dilekçe gönderen kişinin asıl amacı, konunun yargıya taşınmasını sağlayarak, İstanbul Emekli Astsubaylar Derneğinin kapatılması görüntüsü altında dolaylı yollardan TEMAD’ ı kapattırmak olabilir.

 

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği, tüzel kişiliğe sahip emekli astsubayların derneğidir. TEMAD Genel Başkanı Sayın Ahmet KESER gerekli araştırmayı yaparak, dilekçeyi kimin gönderdiğini ve dolaylı yollardan TEMAD’ ın kapatılmasını kimin istediğini ortaya çıkarmalı ve yayınlamalıdır.


    

Yorumlar

+8EMEKLİ ASSUBAYLAR21-11-2016 16:01#1
Darbe yasalarının Anayasaya aykırılığı ileriye sürülerek iptalini sağlayan yasadan sonra darbe yasası ile kurulan TEMAD'ın kapatılabileceğ i tehlikesine dikkat çeken İstanbul E.Asb.Derneği açıklamasını her zamanki gibi saptırıp haysiyet cellatlığı yapan yönetim yakaları bir kez olsun "genel başkan ne der" korkusundan sıyrılıp Sn.İsmail Turan'ın belirttiği gizli TEMAD düşmanının ortaya çıkmasını sağlamalıdır

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yapabilir. Yorum yapmak için lütfen KAYIT olun veya GİRİŞ yapın...